Studio krásy

Doplňkové služby

ESTETICKÁ KOSMETIKA

Estetické centrum Aesthea z Brna provádí přímo v našem studiu následující estetická ošetření:

Trvalá epilace chloupků

Trvalé odstranění nežádoucího ochlupení lze provádět jak u tmavých, tak u světlých chloupků. Provádí se jak na obličeji, tak i na těle. Zákrok, kterým se odstraní chloupky na viditelných nebo i intimních partiích mohou podstoupit jak ženy, tak i muži.

Jedná se o trvalé odchlupení.

Omlazování těla i obličeje

Redukce vrásek, vypínání a vyhlazení pleti na obličeji a na těle, odstranění podbradku, zpomalování procesu stárnutí, léčba akné. Při ošetření jsou používány nejnovější přístroje, tak aby bylo docíleno těch nejlepších výsledků.  Přístroje určené k omlazování:

  • RADIO 4 – Novaestetyc
  • TWOTEC – Premium aesthetic
  • LIFTRON – Daeyang medical

Odstranění žilek, odstranění pigmentů, odstranění bradavic

  • odstranění šedivých a světlých chloupků.
  • odstranění rozšířených žilek (teleangiektázií)
  • odstranění pigmentových skrvn
  • odstranění hemangiomů, bradaviček

Permanentní make-up

Aesthea nabízí trvalý permanentní make-up obočí (vláskování, zvýraznění nebo modelování obočí), oční linky, permanentní make-up rtů (kontura či probarvení).

Bělení zubů bez obsahu peroxidu

Ordinační bělení zubů trvá přibližně 30 minut a provádí se neperoxidovým gelem v kombinaci s přístrojem Star White. Ten využívá studené modré laserové světlo (cold blue light) o vlnové délce 490–530 nanometrů. Během bělení se tak do těla nedostávají infračervené a ultrafialové paprsky. Výsledek je okamžitý a dochází ke zvýšení bělosti o 3 a více stupňů.

Tetování

Možnost tetování drobných obrazců a ozdob. Vše prováděno za pomoci nejmodernější techniky v oblasti estetiky. Více informací na stránkách společnosti, kde najdete i aktuální ceník.

Další služby

Mimo služeb v salónu krásy nabízíme také zelené potraviny nebo náramky z minerálních kamenů.

ZJISTIT VÍCE

 

Nabízíme klasické služby jako je kadeřnictví, modelář nehtů, kosmetika apod.

Všechny SLUŽBY

TERAPIE ACCESS BARS

Jedná se o proces čištění traumat z minulosti, obav a strachů z budoucnosti. Terapie uvolňující zablokovanou energii pomocí bodů. Každý z těchto bodů ovlivňuje jinou oblast života. Změní nahlížení na Váš život.

Zobrazit ceník

Ošeření trvá cca 1,5hod – cena je 1200,-Kč a součástí je výklad tarotu. 

KINEZIOLOGIE

Kineziologické individuální odbloky metodou ONE BRAIN. Kineziologie napomáhá ke zlepšení fyzických i psychických potíží. Vyřeší skrytá traumata z minulosti a pomůže odbourat stres, deprese, fobie, překážky v komunikaci a mnohé další problémy.

Metoda pomáhá i ke zlepšení poruch učení, lze tedy odblok využít i u dětí, které jsou na odbloku se svými rodiči.

Zobrazit ceník

Odblok trvá 1hod a cena je 700,-Kč.

VÝKLAD KARET

Jste na křižovatce života – chcete zjistit, jak bude pokračovat Váš život a chcete znát odpovědi na některé Vaše otázky, třeba z oblasti vztahů, financí, zaměstnání, rodiny, zdraví…..?

Pokud ANO, tak výklad karet je pro Vás ideální. Pomoci výkladu na Vaši otázku se můžete rozhodnout, jakým směrem se dále bude Váš život ubírat.

Zobrazit ceník

Výklad karet trvá 1hod a cena je 500,- Kč.

TERAPIE DUŠE POMOCI ASTROPSYCHOLOGIE

Terapie duše se snaží pomocí najít vám cestu k sobě samé/samému a pomůže najít cestu vaší duše. Terapie je vhodná pro všechny, kteří chtějí porozumět svým emocím, svým problémům, ženskosti apod.

Terapie vám pomůže i v těžkých životnich chvílích, máte – li za sebou pár životních pádu, cítíte, že v životě jde o mnohem více a chcete vnímat hloubku a intenzitu života a intimní propojení sám se sebou.

Objednání na čísle 737 027 937 přimo u paní Veroniky, nebo u nás na čísle 728 373 194.

DÁMSKÉ DÝCHÁNKY

Zajímavé a inspirativní podvečery pro ženy na různá zajímavá témata spojenou s ženskostí (energií, módou, intimitou, sexualitou, …). Pro aktuální akce sledujte náš Facebook

Jednotlivé služby poskytujeme na objednání! 

Recenze

Co říkají naše klientky?

„Služeb studia enije využívám již několik let. Příjemné prostředí a profesionální a milý přístup personálu. Kromě služeb týkajících se zkrášlení zevnějšku oceňuji i přednášky povznášející ducha, přes pomoc s duševními trápeními až po radost z nalezení pravé ženskosti. Všem moc doporučuji“

Žaneta Vebrová