Studio krásy a rozvoje

Doplňkové služby

KINEZIOLOGIE

Kineziologické individuální odbloky metodou ONE BRAIN. Kineziologie napomáhá ke zlepšení fyzických i psychických potíží. Vyřeší skrytá traumata z minulosti a pomůže odbourat stres, deprese, fobie, překážky v komunikaci a mnohé další problémy.

Metoda pomáhá i ke zlepšení poruch učení, lze tedy odblok využít i u dětí, které jsou na odbloku se svými rodiči.

Zobrazit ceník

Odblok trvá 1hod a cena je 700,-Kč.

Další služby

Mimo služeb v salónu krásy nabízíme také zelené potraviny nebo náramky z minerálních kamenů.

ZJISTIT VÍCE

 

Nabízíme klasické služby jako je kadeřnictví, masáže, kosmetika apod.

Všechny SLUŽBY

VÝKLAD KARET

Jste na křižovatce života – chcete zjistit, jak bude pokračovat Váš život a chcete znát odpovědi na některé Vaše otázky, třeba z oblasti vztahů, financí, zaměstnání, rodiny, zdraví…..?

Pokud ANO, tak výklad karet je pro Vás ideální. Pomoci výkladu na Vaši otázku se můžete rozhodnout, jakým směrem se dále bude Váš život ubírat.

Zobrazit ceník

Výklad karet trvá 1hod a cena je 500,- Kč.

DÁMSKÉ DÝCHÁNKY

Zajímavé a inspirativní podvečery pro ženy na různá zajímavá témata spojenou s ženskostí (energií, módou, intimitou, sexualitou, …). Pro aktuální akce sledujte náš Facebook

Jednotlivé služby poskytujeme na objednání! 

Recenze

Co říkají naše klientky?

„Služeb studia enije využívám již několik let. Příjemné prostředí a profesionální a milý přístup personálu. Kromě služeb týkajících se zkrášlení zevnějšku oceňuji i přednášky povznášející ducha, přes pomoc s duševními trápeními až po radost z nalezení pravé ženskosti. Všem moc doporučuji“

Žaneta Vebrová