Studio krásy a rozvoje

O nás

Studio enije

Studio enije poskytuje svým zákazníkům kompletní nabídku služeb v péči o tělo a i mysl, stará se o vaši vnější i vnitřní krásu a o Váš rozvoj.

V rámci interních služeb studio poskytuje služby kadeřnictví, kosmetiky, masáže, termosauny a astropsychologie. V rámci externích služeb poskytuje estetickou kosmetiku včetně konzultací pro estetickou medicínu, kineziologii, výklad karet a terapie Access Bars.

Najdete zde i možnost prodeje produktů od firmy JUST, zelené potraviny společnosti GW a i další doplňkový prodej – v rámci doplňkových služeb.

Jeho dalším směrováním jsou zážitkové a rozvojové aktivity pro veřejnost s různorodou tématikou a sdílený prostor pro různé workshopy a semináře.

Našim přáním  je vaše spokojenost a vaše hodnota.

Relax
Balanc
Čas pro sebe
Očista

Náš příběh

Dnem D pro otevření studia bylo pondělí 5.12.2005. Otevření předcházela velká celková rekonstrukce domu, který koupila majitelka Romana Zina Massy (původním jménem Romana Mastná).

Koupě domu, jeho celková rekonstrukce se záměrem vybudovat Dům služeb měla jeho majitelka už od dětství a první počátky jejího podnikání v oblasti krásy pro ženy  začaly už v roce 1993 v Litomyšli. Velkou inspirací pro ní byla Olga Knoblochová, která stála u zrodu značky Dermacol.

Náš tým

Studio postupně rozšiřuje a zkvalitňuje své služby pro zákazníky a pomáhá i začínajícím podnikatelům/podnikatelkám v této oblasti k jejich podnikatelskému růstu.
Celý tým ve studiu je složen z odborníků a profesionálů, kteří vám zajistí nejen odbornou péči, ale i příjemné a přátelské prostředí.

Romana Zina Massy
Romana Zina Massy

majitelka a manažerka studia, kosmetická a terapeutická péče, konzultační a rozvojové služby

Mít Dům služeb,  rozvíjet lidi slovem a dávat ženám možnost užívat si svoji krásu a péči o ni, to všechno jsou věci, kterou jsou pro mne velkou radostí , energií a náplní mého života.

Přeji lidem  úspěch a pomáhám jim s jejich rozvojem a zdravým sebevědomím.

Moje motto: ŽIJ SVŮJ ŽIVOT

Roman Hartman masér
Roman Hartman

Masáže, maderoterapie, tejpování

V určitém bodě života jsem se dostal na křižovatku, kdy jsem si přál jediné. Dělat práci, která mě bude bavit a dávat mi smysl. V tomto bodě se mi otevřela cesta k masážím, jako možnost umět pomoci někomu dalšímu a dělat něco prospěšného. Existuje přísloví o tom, že není žádný začátek a konec, je jen cesta mezi tím. Tak jsem se po té cestě vydal a stále po ní jdu.

Moje motto: NIC NENÍ DOBŘE ANI ŠPATNĚ DOKUD NEZNÁŠ CELÝ PŘÍBĚH

Veronika Lolková
Veronika Lolková

Kadeřnické služby
a vlasové rituály, astrolopsychologie

Astrologie, hvězdy a Vesmír mne zajímali od dětství. Vždy jsem si myslela, že náš život a naše kroky řídí nějaká vyšší síla, vyšší moc. Ráda lidem interpretuji poslání, které jim přináší jejich hvězdná konstalace.

Moje motto: VESMÍR A HVĚZDY JSOU VŽDY NA NAŠÍ STRANĚ

Karolína Šlapalová kadeřnice
Karolína Šlapalová

Kadeřnické služby
a vlasové rituály

Být kadeřnici bylo mé přání už od dětství. Začala jsem studovat v Lanškrouně a těším se na svůj další rozvoj v tomto oboru a práci ve studiu. Naplňuje mě peče o vlasy a práce s lidmi.

Moje motto: VĚŘ, BĚŽ A DOKÁŽEŠ

Natálie Štanclová
Natálie Štanclová

Kosmetička

Pracovat jako kosmetička bylo moje velké přání, které se mi splnilo v listopadu 2019, kdy jsem začala pracovat ve studiu enije. Zkrášlovat dámy a zároveň jim naslouchat je věc, kterou dělám moc ráda a naplňuje mě. A co je víc než dělat to, co vás baví?

Moje motto: NAŠE MYŠLENKY A SNY TVOŘÍ NAŠÍ BUDOUCNOST

Renata Žitková

Kadeřnice

V současné chvíli na mateřské dovolené.

O práci kadeřnice jsem měla jasno už jako malá holka. Holka, která si zkoušela vyrobit vlastní efilacní nůžky jen aby byla in.Práce mě velmi naplňuje a jsem ráda, že touto cestou mohu pomáhat a zkrášlovat lidi kolem mě. Studovala jsem obor kadeřnice na škole v Lanškrouně. Ve studiu enije pracuji od dubna 2019 a jsem moc ráda, že jsem se dostala do kolektivu lidí, kteří jsou veselí jako já sama.

Moje motto: NIKDY NEPŘESTAŃ BÝT DOBRÝM ČLOVĚKEM KVŮLI ŠPATNÝM LIDEM