Studio krásy

O nás

Studio enije

Studio enije poskytuje svým zákazníkům kompletní nabídku služeb v péči o tělo a i mysl, stará se o vaši vnější i vnitřní krásu.

V rámci interních služeb studio poskytuje služby kadeřnictví, kosmetiky a modeláže nehtů. V rámci externích služeb poskytuje estetickou kosmetiku včetně konzultací pro estetickou medicínu, kineziologii, výklad karet a terapie v oblasti astropsychologie.

Najdete zde i možnost prodeje produktů od firmy JUST, zelené potraviny společnosti GW a i další doplňkový prodej – v rámci doplňkových služeb. Jeho dalším směrováním jsou zážitkové a rozvojové aktivity pro ženy s různorodou tématikou.

Našim přáním  je vaše spokojenost a vaše hodnota.

Relax
Balanc
Čas pro sebe
Očista

Náš příběh

Dnem D pro otevření studia bylo pondělí 5.12.2005. Otevření předcházela velká celková rekonstrukce domu, který koupila majitelka Romana Zina Massy (původním jménem Romana Mastná).

Koupě domu, jeho celková rekonstrukce se záměrem vybudovat Dům služeb měla jeho majitelka už od dětství a první počátky jejího podnikání v oblasti krásy pro ženy  začaly už v roce 1993 v Litomyšli. Velkou inspirací pro ní byla Olga Knoblochová, která stála u zrodu značky Dermacol.

náš tým

Ženy ze studia enije

Studio postupně rozšiřuje a zkvalitňuje své služby pro zákazníky a pomáhá i začínajícím podnikatelkám/ženám v této oblasti k jejich podnikatelskému růstu. Každá dáma ve studiu je odbornice a profesionálka a zajistí vám nejen odbornou péči, ale i příjemné a přátelské prostředí.

Romana Zina Massy

Majitelka studia, Externí služby studia

Mít Dům služeb,  rozvíjet lidi slovem a dávat ženám možnost užívat si svoji krásu a péči o ni, to všechno jsou věci, kterou jsou pro mne velkou radostí , energií a náplní mého života.

Přeji lidem  úspěch a pomáhám jim s jejich rozvojem a zdravým sebevědomím.

Moje motto: ŽIJ SVŮJ ŽIVOT

Romana Jedličková

Kadeřnice, Modeláž nehtů

Můj sen se stal realitou a mým velkým koníčkem. Kadeřnicí jsem už od mala, kdy jsem střihala svoje panenky. Mým druhým pracovním zaměřením a zároveň koníčkem je modeláž nehtů. Upravené nehty zákaznic jsou moji vizitkou. Ve studiu enije pracuji od jeho otevření, tedy přesně od 5.12.2005. V kolektivu povídám, povídám a snažím se předávat pozitivní energii.

Moje motto: SLUNCE SVÍTÍ PRO VŠECHNY

Kristýna Slezáková

Kosmetička

O krásu kolem ženy jsem se zajímala už jako malá holka. Být kosmetičkou byl můj sen, který jsem si splnila. Vystudovala jsem obor kosmetička a následně kadeřnice. Ve studiu enije jsem začínala v listopadu 2015 a praxe ukázala, že náplní mého života je kosmetika. Ráda se zajímám o moderní trendy a nové technologie v oblasti kosmetiky.

Moje motto: JE-LI NĚKDO ŠTASTNÝ, UČINÍ ŠTASTNÝMI I DRUHÉ

Renata Žitková

Kadeřnice

O práci kadeřnice jsem měla jasno už jako malá holka. Holka, která si zkoušela vyrobit vlastní efilacní nůžky jen aby byla in.Práce mě velmi naplňuje a jsem ráda, že touto cestou mohu pomáhat a zkrášlovat lidi kolem mě. Studovala jsem obor kadeřnice na škole v Lanškrouně. Ve studiu enije pracuji od dubna 2019 a jsem moc ráda, že jsem se dostala do kolektivu lidí, kteří jsou veselí jako já sama.

Moje motto: NIKDY NEPŘESTAŃ BÝT DOBRÝM ČLOVĚKEM KVŮLI ŠPATNÝM LIDEM

Natálie Štanclová

Kosmetička

Pracovat jako kosmetička bylo moje velké přání, které se mi splnilo v listopadu 2019, kdy jsem začala pracovat ve studiu enije. Zkrášlovat dámy a zároveň jim naslouchat je věc, kterou dělám moc ráda a naplňuje mě. A co je víc než dělat to, co vás baví?

Moje motto: NAŠE MYŠLENKY A SNY TVOŘÍ NAŠÍ BUDOUCNOST

Kateřina Synková

Provozní manažerka

Ve studiu enije jsem začínala s drobnou výpomocí jako teprve devatenáctiletá v září 2018. Nyní se starám o webové stránky studia, sociální sítě, připravuji propagační materiály pro celé studio i pro všechny ženy našeho studia. Řeším provozní věci a komunikaci a potřeby těch, co u nás pracují. Snažím se přicházet s novými nápady a vylepšeními a společně s paní majitelkou se snažíme studio stále vylepšovat po všech stránkách, i těch, co na oko nejsou vidět.

Moje motto: ŠTĚSTÍ TVÉHO ŽIVOTA ZÁLEŽÍ NA DRUHU TVÝCH MYŠLENEK

?

Kadeřnice

Nabízíme ještě jedno volné místo pro další kadeřnici/kadeřníka – chceš se přidat?

Napiš nám!