Studio krásy

Něco navíc

ZELENÉ POTRAVINY

Chlorella

Chlorella je jednobuněčná, pro život dokonale vybavená sladkovodní řasa. Jde o rychle se dělící rostlinné buňky, které tělu dodají vitamíny, minerály, aminokyseliny či antioxidanty.

Účinky chlorelly: posílení imunity, vyplavení nechtěných látek z těla (má skvělé detoxikační účinky), zpomalení stárnutí pleti (stárnutí v těle startuje proces zvaný oxidační stres, v jehož důsledku se v organismu hromadí volné radikály, chlorella díky tomu, že pomáhá přirozeně zvyšovat množství vitamínu A i vitamínu C a je zdrojem velmi důležitého antioxidantu glutathionu, eliminuje výskyt volných radikálů v těle a chrání vaše buňky), doplnění potřebných vitamínů (chlorella obsahuje vitamín A, C, E, B1, B2, B3, B5, B9 – kyselina listová, K1, K2).

Ječmen

Ječmen Green Ways je enzymatický elixír plný života. Ječmen je sklízen v období svého rozpuku. Je zpracován v okamžiku, kdy nasál nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu i slunce.

Účinky ječmene: podpora správného zažívání, zvýšení imunity, snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi, podpora srážlivosti krve, optimalizace a udržení zásaditého pH, podpora očisty těla od škodlivých látek.

Zelené potravy můžete zakoupit přímo v našem studiu nebo se domluvit na čísle 728 373 193

Nabízíme něco navíc…

Mimo služeb v salónu krásy nabízíme také doplňkové služby jako je například kineziologie, výklad karet nebo terapie Access Bar.

ZJISTIT VÍCE

 

Zabýváme se také estetickou kosmetikou. Najdete u nás služby jako například bělení zubů, permanentní make-up nebo omlazování těla i obličeje.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

NÁRAMKY Z MINERÁLNÍCH KAMENŮ

Kromě kosmetických produktů u nás sežene i krásné náramky z minerálních kamenů, které jsou skvělým doplňkem každé ženy a dívky.

Tyto náramky mají díky svým kamenům i hlubší význam. Vybrat si totiž můžete i podle znamení zvěrokruhu, anebo podle typů použitých kamenů. Správně zvolené kameny svou silou a energií příznivě působí na lidský organismus a vaši duši.

Náramky k dostání přímo v našem studiu nebo na telefonu 728 373 193.

JUST

Přes naše studio jsou k dostání veškeré produkty švýcarské kosmetické značky Just a potravinové doplňky zdravé výživy společnosti Nahrin. Produkty jsou žádané hlavně díky přírodnímu složení.

Katalogy, objednání a konzultace na čísle 604 106 021.

JEUNESSE

Rádi hledáme nové trendy a směry v oblasti krásy a tím rozhodně světová značka Jeunesse je. Každý produkt značky Jeunesse je výjimečný svým složením a znatelnými účinky na zpomalení stárnutí a celkové omlazení těla.

Společnost spolupracuje s nejvýznamnějšími vědci a lékaři světa, kteří řeší jedinečnost vývoje a nejlepší kvalitu revolučních produktů. Produkty pomáhají ženám i mužům vypadat a cítit se mladě.

Produkty si můžete prohlédnout a objednat z pohodlí domova přes eshop, nebo nás kontaktujte na čísle 728 373 193.

Recenze

Co říkají naše klientky?

Do salónu enije se velice ráda vracím pro příjemné prostředí a profesionální přístup. Neustále mě překvapují novinkami nejenom v oblasti péče o tělo. Rozšířila jsem si tam obzory a užila si pár skvělých večerů jako bazárek, dámskou jízdu, zajímavé přednášky. Prostě balzám pro tělo a duši pro každou ženu.“

Hana Hudíková