Studio krásy a rozvoje

Něco navíc

DuoLife – Jedinečné přírodní doplňky stravy s mimořádnou účinností

Každý produkt byl připravený na bázi nejlepších, pečlivě vybraných složek podle zásad synergie.

Přírodní vitamíny a minerály se vyskytují v rostlinách spolu s „biologickým pozadím“ (flavonoidy a jiné aktivní látky), vykazují stabilizační a synergický účinek a rovněž ulehčují jejich vstřebávání.

Tyto produkty fungují jako skvělá prevence ( dovyživení organismu, doplnění vitamínů a minerálů), ale také dokáží vyřešit zdravotní komplikace a celkově naše tělo zharmonizovat.

Všechny doplňky stravy jsou:

 • 100 % přírodní bez konzervantů a cukrů
 • Nejsou ředěné vodou
 • Jsou reakcí na všechny potřeby těla
 • Všechny tekuté jsou ve skle
 • Suroviny použité na výrobu nepocházejí z geneticky modifikovaných rostlin
 • Produkty neobsahují lepek

Doplňky stravy můžete zakoupit přímo v našem studiu nebo se domluvit na čísle 728 373 193.

Zajímavé produkty:

ZELENÉ POTRAVINY

Chlorella

Chlorella je jednobuněčná, pro život dokonale vybavená sladkovodní řasa. Jde o rychle se dělící rostlinné buňky, které tělu dodají vitamíny, minerály, aminokyseliny či antioxidanty.

Účinky chlorelly: posílení imunity, vyplavení nechtěných látek z těla (má skvělé detoxikační účinky), zpomalení stárnutí pleti (stárnutí v těle startuje proces zvaný oxidační stres, v jehož důsledku se v organismu hromadí volné radikály, chlorella díky tomu, že pomáhá přirozeně zvyšovat množství vitamínu A i vitamínu C a je zdrojem velmi důležitého antioxidantu glutathionu, eliminuje výskyt volných radikálů v těle a chrání vaše buňky), doplnění potřebných vitamínů (chlorella obsahuje vitamín A, C, E, B1, B2, B3, B5, B9 – kyselina listová, K1, K2).

Ječmen

Ječmen Green Ways je enzymatický elixír plný života. Ječmen je sklízen v období svého rozpuku. Je zpracován v okamžiku, kdy nasál nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu i slunce.

Účinky ječmene: podpora správného zažívání, zvýšení imunity, snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi, podpora srážlivosti krve, optimalizace a udržení zásaditého pH, podpora očisty těla od škodlivých látek.

Zelené potravy můžete zakoupit přímo v našem studiu nebo se domluvit na čísle 728 373 193

Nabízíme něco navíc…

Mimo služeb v salónu krásy nabízíme také doplňkové služby jako je například kineziologie, výklad karet nebo dámské dýchánky.

ZJISTIT VÍCE

 

Zabýváme se také estetickou kosmetikou. Najdete u nás služby jako například bělení zubů, permanentní make-up nebo omlazování těla i obličeje.

SLUŽBY

JUST

Přes naše studio jsou k dostání veškeré produkty švýcarské kosmetické značky Just a potravinové doplňky zdravé výživy společnosti Nahrin. Produkty jsou žádané hlavně díky přírodnímu složení.

Katalogy, objednání a konzultace na čísle 604 106 021.

ORGONITY A KAMENY

Orgonit harmonizuje a vylepšuje energii a atmosféru. Přeměňuje negativní energie a emoce, např. strach, nervozitu, zlost, napětí aj. V blízkosti orgonitu pocítí lidé radostnější a uvolněnější náladu.

Nejlepší způsob, jak si vybrat „svůj“, je zvolit si intuitivně ten, který nás nejvíce osloví. Jak se říká: „První volba, správná volba!“. Zpravidla je to ten orgonit, který vás z nějakého pocitu přitáhne. Srdce Vám vždy ukáže tu správnou volbu i cestu.

POUŽITÍ

 • Transformace negativních energií (elektrosmog, geopatogenní zóny, psychosomatické zóny).
 • Neutralizace negativního působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky.
 • Částečná eliminace (až 70%) působení geopatogenních zón.
 • Rušení psychopatogenní zóny a pole.
 • Čištění prostor od negativních nízkých astrálních energií a forem.
 •  Energetické čistění vody.
 • Orgonit přímo neléčí, ale dodává do okolí svou vibrací životní energii a pohlcuje destruktivní energie.
 • Zajišťuje lepší spánek (pokud je poblíž).
 • Konstruktivní působení na růst rostlin ve svém okolí.
 • Podporuje meditaci, duchovní komunikaci a různé léčivé terapie.
 • Urychluje léčbu nemocí a celkovou autodetoxikaci.
 • Zvýšení hladiny záporných iontů ve svém dosahu.

V kombinaci více orgonitů v jednom prostoru se účinek zvyšuje! Orgonity mají stabilní účinek. Není třeba je čistit. Fungují neustále.
Vyrobeno s láskou z křišťálové pryskyřice Gédéo.

orgonit

Orgonity můžete zakoupit přímo v našem studiu nebo se domluvit na čísle 728 373 193

Recenze

Co říkají naši klienti?

Do salónu enije se velice ráda vracím pro příjemné prostředí a profesionální přístup. Neustále mě překvapují novinkami nejenom v oblasti péče o tělo. Rozšířila jsem si tam obzory a užila si pár skvělých večerů jako bazárek, dámskou jízdu, zajímavé přednášky. Prostě balzám pro tělo a duši pro každou ženu.“

Hana Hudíková